Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /www/doc/www.soft-led.cz/www/system/database/mysql.php on line 6
Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /www/doc/www.soft-led.cz/www/system/database/mysql.php:6) in /www/doc/www.soft-led.cz/www/system/library/session.php on line 11Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /www/doc/www.soft-led.cz/www/system/database/mysql.php:6) in /www/doc/www.soft-led.cz/www/system/library/session.php on line 11Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.soft-led.cz/www/system/database/mysql.php:6) in /www/doc/www.soft-led.cz/www/index.php on line 168Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.soft-led.cz/www/system/database/mysql.php:6) in /www/doc/www.soft-led.cz/www/system/library/currency.php on line 45 Dodací podmínky

Dodací podmínky

Způsoby dodání:

Způsob dodání Cena vč. DPH
Česká pošta na dobírku 124,6 Kč
DPD ČR na dobírku 115 Kč
DPD Slovensko na dobírku 124,6 Kč
Osobní odběr
Praha 2, Sekaninova 64
0 Kč
Osobní odběr
Brno, Hlavní 151a
0 Kč
Ulozenka.cz
Praha 4, 5. května 1109/63
49 Kč
Ulozenka.cz
Praha 9, Kolbenova 931/40b
49 Kč
Ulozenka.cz
Brno, Václavská 237/6
49 Kč
Ulozenka.cz
Brno, Černopolní 54/245
49 Kč
Ulozenka.cz
Ostrava, 28.října 1422/299
49 Kč
Ulozenka.cz
Hradec Králové, Pražská 293/12
49 Kč
Ulozenka.cz
Olomouc, Myslbekova 429/9
49 Kč
Ulozenka.cz
Plzeň, Tovární 280/7
49 Kč
Ulozenka.cz
České Budějovice, Novohradská 736/36
49 Kč
Ulozenka.cz
Dlouhá 1/12, Ústí nad Labem
49 Kč
Ulozenka.cz
Bratislava, Chorvátska 1
49 Kč

 

Upozornění k osobnímu odběru: Vyčkejte prosím na informační email / sms o tom, že je Vaše objednávka k vyzvednutí!

Za objednané zboží nad částku 3500,- Kč vč. DPH si neúčtujeme poštovné a balné!
 

Orientační doby dodání

Zaslání na dobírku: O expedici Vaší zásilky budete informováni e-mailem po podání zásilky dopravci.

Osobní odběr: Jakmile bude Vaše objednávka připravena k vyzvednutí, budeme Vás informovat emailem / sms.

Doba dodání: 90% sortimentu je skladem v našem centrálním skladě. Termín dodání je do 1 až 4 dnů od objednání. V případě, že zboží nebude dostupné, budeme vás informovat emailem.
 

Česká pošta
Pokud Vás Česká pošta nezastihne na udané adrese, zásilka bude uložena na poště, kde si ji můžete vyzvednout do 7 dnů. Zároveň Vám bude zanechána zpráva. 

DPD
Pokud Vás DPD nezastihne na udané adrese, budete kontaktováni telefonicky a bude s Vámi dohodnut termín předání zásilky.

Doporučujeme se nechat poslat zásilku do zaměstnání, kde jste během dne k zastižení.

Všechny zásilky jsou pojištěny a dopravce za zboží ručí. Doporučujeme si vždy zásilku prohlédnout před dopravcem a v případě poškození obalu zásilky ihned s dopravcem sepište protokol o poškození a zásilku nepřebírejte.

Jak zaplatíte dodané zboží

Zboží platíte hotově při převzetí zásilky, proforma fakturou nebo hotově ve výdejnách. Prodejny Praha a Brno umožňují platbu platebními kartami.

K ceně nákupu bude připočten manipulační poplatek (balné + poštovné pro ČR) podle celkové ceny, viz výše uvedená tabulka manipulačních poplatků.